HELIOS iNuvio

HELIOS iNuvio (dříve HELIOS Orange) je jedním z nejrozšířenějších podnikových informačních systémů. Patří mezi technologicky vyspělé ERP podnikové informační a ekonomické systémy zefektivňující veškeré běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytuje dokonalý přehled o aktuálních výsledcích, automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci.

HELIOS iNuvio je určen zejména menším a středně velkým firmám, které potřebují stabilní řešení a vysoký výkon podnikového systému. Přináší standardy v oblasti účetnictví a kvalitní prostředí jako základ pro integraci s dalšími systémy, či moduly.

Právě díky modulům se systém umí přizpůsobit rozličným firemním procesům, které dokáže optimalizovat a urychlit tak běžné, ale i specifické firemní požadavky a procesy. HELIOS iNuvio Vám poskytne dokonalý a aktuální přehled o situaci uvnitř Vašeho podniku, ale i o situaci na trhu.

Zajišťujeme kvalitní implementaci systému HELIOS iNuvio a spolehlivou podporu. Poskytujeme vysokou přidanou hodnotu a garanci, která souvisí s mnohaletou expertní znalostí systému HELIOS iNuvio.

Profil Orange Solutions s.r.o. zdarma ke stažení ZDE

Komplexní informační systém s řadou oborových řešení

Každý obor podnikání je jedinečný a vyžaduje specifické funkce systému. Snažíme se proto informační systém HELIOS iNuvio co nejlépe přizpůsobit potřebám jednotlivých zákazníků.

Systém HELIOS iNuvio dnes pokrývá široký okruh oborů, poskytuje vysoký uživatelský komfort a rychlý přístup k informacím potřebným pro Vaše správná rozhodnutí.

Máte zájem o implementaci HELIOS iNuvio? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi systém předvedeme u Vás ve firmě!

Moduly

Ekonomika

Finance

Lidské zdroje (HR)

Majetek a leasing

Obchod a sklady

Výroba

Doprava a přeprava

Proč zvolit HELIOS iNuvio?

  • Komplexní pokrytí potřeb trhu.
  • Komplexní řešení výrazně snižující náklady na implementaci.
  • Nástroje přizpůsobení pro pokrytí specifických potřeb konkrétních zákazníků.
  • Zázemí v českém prostředí – výborná znalost domácí legislativy a dalších národních specifik, cena odpovídající českému prostředí – příznivý poměr cena/výkon.
  • Technologická vyspělost.
  • Komplexní pokrytí všech procesů ve specifických odvětvích.
  • Integrovaná řešení pro výrobu, dopravu a spedici, servis, řízení projektů, zemědělství a mnoho dalších.
  • Snadná instalace a bezproblémový provoz.
  • Jednoduché ovládání pro uživatele.

Jaké jsou klíčové vlastnosti a benefity HELIOS iNUVIO? Které funkce Vám usnadní a zpříjemní práci? Podívejte se!

Integrace HELIOS iNuvio 

HELIOS iNuvio nabízí mnoho předpřipravených integračních řešení. Zároveň zkušený tým Orange Solutions s.r.o. Vám dokáže HELIOS iNuvio propojit s celou řadou dalších systémů, např. DMS, CRM, OCR. Rovněž poskytujeme napojení na Logistický sklad, rozšiřující modul, který umožňuje sledovat procesy spojené s logistickými sklady, např. takovými, ve kterých provozovatel poskytuje skladovací plochy svým zákazníkům a není přímým majitelem skladovaného zboží.

KONTAKTUJTE NÁS!