Přínosy pro firmy

Přínosy pro středně velké firmy

Středně velké společnosti oceňují především množství specializovaných oblastí a návazných řešení, které umožňují pokrytí procesů ve firmách podnikajících v různých oborech a odvětvích.

Samozřejmostí u tohoto typu systému je možnost jeho přizpůsobení specifickým potřebám a požadavkům řízení těchto firem. Pro správnou implementaci systému nabízíme spolu s autorizovanými partnery vyškolené a certifikované konzultanty, kteří jsou připraveni vyřešit požadavky a dotazy uživatelů ze všech oborů a odvětví.

Středně velké firmy oceňují také robustnost systému, kvalitu databázového stroje a další nástroje, které společnost Microsoft dodává k serveru MS SQL.

Přínosy pro menší firmy

Menší firmy ocení analytický rozsah systému bez nutnosti jakýchkoliv úprav či dodatečně vyvíjených prvků navyšujících cenu a prodlužujících dobu instalace systému.

Velkou výhodou pro menší firmy je možnost pořízení modulů a oblastí, které opravdu potřebují, což výrazně snižuje investici do informačního systému. V případě růstu firmy nabízí systém HELIOS iNuvio rozšíření o specializované oblasti a návazná řešení a zvýšení počtu uživatelů pracujících v systému.