Top funkce HELIOS Orange iNUVIO

Jaké jsou klíčové vlastnosti a benefity moderního řešení HELIOS Orange iNUVIO? Které funkce Vám usnadní a zpříjemní práci? Podívejte se!

Top 9 funkcí systému HELIOS Orange iNUVIO

  1. Možnost tvorby vlastních sestav: HELIOS Orange iNUVIO nabízí jednoduchou tvorbu tiskových sestav, tabulek a výkazů a vyhodnocování. Umožňuje snadno vytvářet vlastní sestavy s potřebnými sloupci, jejich rozmístěním, setříděním řádků a s možností filtrace včetně seskupování řádků. Rovněž podporuje tvorbu libovolných kontingenčních tabulek přímo v systému. Data je možné exportovat do MS Office (Word, Excel, txt, html).
  2. Uživatelské úpravy: Pomocí HELIOSu můžete editovat formuláře, nastavovat funkčnosti systému, upravovat vzhled uživatelského rozhraní a ergonomie či nastavovat pracovní plochu a dashboardy.
  3. Business Intelligence: HELIOS Orange iNUVIO nabízí plně integrované řešení Business Intelligence (BI).
  4. Efektivní práce: S databázovými instalacemi (hromadné změny, kopírování apod.) je Vaše práce velice příjemná a efektivní.
  5. Prediktivní analýza důsledků: HELIOS Orange iNUVIO poskytuje také nástroje prediktivní analýzy důsledků.
  6. Spolupráce: Díky HELIOSu získáváte perfektní nástroje pro schvalování a komunikaci v rámci systému. Rovněž je možné nastavovat notifikace.
  7. Administrace: HELIOS Orange iNUVIO nabízí pokročilé možnosti administrace řešení.
  8. Přímá publikace dat: Systém umožňuje přímou publikaci dat z HELIOSu.
  9. Fulltextové vyhledávání: HELIOS Orange iNUVIO podporuje fulltextové vyhledávání napříč celým systémem i na úrovni atributů, akcí (funkcionalit) v rámci navigačního stromu (přehledu).

Chtěli byste vědět ještě více? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi pro Vás připravíme ukázku řešení na míru.