Případová studie nasazení HELIOS iNuvio v Cestě domů

Cesta domů, z.ú. je nezisková organizace, která prostřednictvím služeb mobilního hospice umožňuje pečování o nevyléčitelně nemocné a umírající děti i dospělé v jejich přirozeném prostředí. Cesta domů, z.ú. rovněž provozuje dobročinné obchody, kde zákazníci mohou nákupem zboží podpořit činnost organizace.

Stávající řešení pokladního systému chtěla Cesta domů, z.ú. nahradit z důvodu sjednocení prodejních oblastí do jednoho systému po připojení dceřiné společnosti. Procesy pokladního systému bylo zároveň třeba zmodernizovat a zautomatizovat, tudíž se organizace Cesta domů, z.ú. rozhodla nasadit nové řešení.

Případová studie nasazení pokladního systému HELIOS iNuvio v organizaci Cesta domů, z.ú.

Jak probíhalo výběrové řízení? Co byly klíčové parametry při výběru? Proč se organizace rozhodla nasadit pokladní systém HELIOS iNuvio a jak probíhal celý projekt ve spolupráci s Orange Solutions s.r.o.?

To vše se dozvíte v naší případové studii – zdarma ke stažení níže!

Stažení případové studie HELIOS iNuvio v Cestě domů

Stažení případové studie HELIOS iNuvio v Cestě domů

Jméno
Jméno
Křestní jméno
Příjmení

V souvislosti s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR), které upravuje zpracování osobních údajů, souhlasím s evidováním a zpracováním osobních údajů.*

Souhlasím s užíváním osobních údajů pro účel zasílání marketingových sdělení (novinky a zajímavé informace z oblasti podnikových informačních systémů, pozvánky na odborné semináře a další akce).*